BAŞARI BELGESİ.PNG (1.09 MB)


Üretim

Bayramoğlu Yem;

1987 yılında faaliyete geçen yem fabrikamız, bölgesinde ilk özel yem fabrikası olarak kurulmuştur. Faaliyete başladığı yıldan beri gerek kapasite gerek se teknoloji olarak sürekli kendisini yenilemiş ve yenilemeye devam etmektedir. Üretim tam otomasyon sistemi ile üretilmektedir. Otomasyon sistemine yıllar önce geçen Bayramoğlu Yem hammadde kabulden mamul madde sevkine kadar tam bir entegrasyon sağlamış olup bu sayede üretimine yüksek nicelik ve nitelik kazandırmıştır.

Günlük 800 ton fiili kapasiteye sahip olan yem fabrikamızda 50 çeşidin üzerinde büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yemleri üretilmektedir. Yemlerimiz toz, pelet ve granül formlarda üretilmekte olup isteğe bağlı olarak expander ile yemler pişirilmektedir. Yemler isteye bağlı 10-25-50 kg çuvallı veya dökme olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca yıllardır bilimsel çalışmalarda kullanılmak üzere üretilen ve isteye bağlı yapılandırılan deney hayvanı yemleri kâr amacı güdülmeksizin akademik çalışanlarımızın hizmetine sunulmaktadır.

Üretimin her aşamasında kullanılan ileri teknoloji sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. 2020 yılında laboratuvarlarımızı yeniden yapılandırarak en modern gıda laboratuvarlarını bünyemize katık. Üretimin her aşamasında hammadde, yarı mamul ve mamul analiz edilerek sıfır hata ile hedeflenen en isabetli üretim gerçekleştirilmektedir. Ayrıca laboratuvarlarımız müşterilerimize ve sektör paydaşlarımıza da hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bayramoğlu Un;

2010 yılında devreye aldığımız un fabrikamız günlük 400 ton kapasiteyle kurulmuş olup bölgesinin en modern ve yüksek kapasiteli un fabrikasıdır. Yatırımımız yüksek teknoloji ile donatılmış olup prosesin her aşaması ileri otomasyon sistemiyle kontrol edilmektedir. Özenle seçtiğimiz buğdaylar zorlu laboratuvar onayından sonra üretime alınıp lezzetli ve sağlıklı unlara dönüştürülmektedir. Unlarımız kendi fırınlarımızda deneme üretimlerine tabi tutularak uzman kadromuzun onayları alındıktan sonra piyasaya sürülmektedir.

1-5-10-25 ve 50 kilogramlık ambalajlarda piyasaya sürdüğümüz sağlıklı ve lezzetli; pasta poğaça, ekmeklik, tandırlık, pidelik, kadayıflık, eriştelik, baklava ve böreklik çeşitleriyle unlarımız piyasanın aranan tadı olmuştur. İnsan sağlığına verdiğimiz hassasiyetimiz nedeni ile mamüllerimizin sevkiyatını bayilerimizden büyük market zincirlerine kadar ileri hijyen tedbirleri alınarak firma bünyemize ait lojistik filomuzla sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aziziye Lidaş;

2019 yılında yatırım kararı alınan ve 2020 yılında temelleri atılan Bayramoğlu Group bünyesindeki Aziziye Lidaş ve hububat kurutma tesisi başlangıçta 45.000 ton stok ve saatte 50 ton hububat kurutma kapasitesi ile çok yakın bir zamanda hizmet vermeye başlayacaktır.

Bayramoğlu İnşaat;

2010 yılında inşaat sektörüne giren Bayramoğlu Group, Bayramoğlu İnşaat olarak yüzlerce başarılı projeye imza atmış ve inşaat sektöründe de prestijli ve modern eserler inşa ederek marka değerine değer katmaya devam etmektedir. İnsan sağlığına vermiş olduğumuz değeri, insan refahı ve güvenliğine de vermeye azami gayret göstereceğiz.

Projelerimizi ve projelerinizi değerlendirmek üzere ofisimize bekleriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.