BAŞARI BELGESİ.PNG (1.09 MB)

Tarihçemiz

 

1987 yılında bölgesinde ilk özel yem fabrikasının temellerini atan Bayramoğlu Group yıllara sair faaliyet alanlarını genişleterek; Un, Yem, Lisanslı Depoculuk ve İnşaat olmak üzere dört farklı sektörde müşterilerine üstün teknoloji, güvenilir marka kalitesi, geniş ürün yelpazesi ve deneyimli bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Değişimin ve gelişimin öncüsü olan Bayramoğlu Group, sahip olduğu tecrübe ve ileri teknoloji yatırımları ile her zaman öncü ve referans marka olmuştur.

Günlük 800 ton yem ve 400 ton un üretim kapasitesine sahip olan fabrikalarımız, zamanımızın en modern teknolojisi ile donatılmıştır. 45.000 ton kapasiteli lisanslı depoculuk işletmemiz Aziziye Lidaş çok kısa bir sürede faaliyetine başlayacaktır. Bayramoğlu Group tüm faaliyet alanlarında olduğu gibi inşaat sektöründe de uzun yıllar sanat eserleri üretmiş ve en prestijli marka değerini almıştır. 

Ulaştığı başarının ardında sürekli gelişimi prensip edinmiş proaktif ve yenilikçi yönetim anlayışı yatmaktadır. Kuruluşundan beri kalite standartlarından taviz vermeyen Bayramoğlu Group, sadık ve faaliyetinde iyi tanınmış müşterilerine sunduğu ürünleri iyileştirmeyi ve geliştirmeyi temel ilke edinmiştir. Bu sebeple laboratuvarlarından üretim teknolojilerine kadar hayata geçirdiği her proje ile yenilikçi ve zamanın ötesinde işlere imza atmıştır. Faaliyetlerinde sürdürdüğü inovayonları aynı çizgide örnek olmaya devam edecektir. 

Teknolojiye yapıla yatırımlarının yanı sıra, tüm çalışanlarına kişisel gelişim, mesleki bilgi ve tecrübelerine katkı sağlayacak her türlü eğitim şartlarını sunmaktadır. Bu sayede güçlü organizasyonlar kurarak, kendi içinde eğitim departmanları oluşturup istihdam edilen her personele dinamik oryantasyon eğitimleri verilmektedir. Bayramoğlu Group iyi bir kariyer planlamasının beraberinde motivasyon, verim, sadakat ve sinerji sağladığını yıllardır sergilemektedir.

Çözüm odaklı yaklaşımımız, dürüstlük temelinde yükselen ticari anlayışımız, uzman ekibimiz ve en önemlisi yıllar boyunca biriktirdiğimiz deneyimimiz ile uygun maliyetlerle yüksek kalitede sağlıklı ürünler üretiyoruz.  İleri teknoloji ile özenle üretilen ürünlerimiz yurtiçi piyasalarının yanı sıra yurtdışında da tercih edilmekte olup, Dünyanın farklı coğrafyalarına olan ihracatımız gün geçtikçe artmaktadır.

Bayramoğlu Group Türkiye’de sosyal sorumluğu gereği yatırımlarını ve faaliyet alanlarını artırarak Ülke ekonomisine ve istihdamına sürekli katkı sağlayıp, iz bırakmaya devam edecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.