BAŞARI BELGESİ.PNG (1.09 MB)
 • Erzurum Yem Tesisimiz

  Bayramoğlu Yem;

  1987 yılında faaliyete geçen yem fabrikamız, bölgesinde ilk özel yem fabrikası olarak kurulmuştur. Faaliyete başladığı yıldan beri gerek kapasite gerek se teknoloji olarak sürekli kendisini yenilemiş ve yenilemeye devam etmektedir. Üretim tam otomasyon sistemi ile üretilmektedir. Otomasyon sistemine yıllar önce geçen Bayramoğlu Yem hammadde kabulden mamul madde sevkine kadar tam bir entegrasyon sağlamış olup bu sayede üretimine yüksek nicelik ve nitelik kazandırmıştır.

  Günlük 800 ton fiili kapasiteye sahip olan yem fabrikamızda 50 çeşidin üzerinde büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yemleri üretilmektedir. Yemlerimiz toz, pelet ve granül formlarda üretilmekte olup isteğe bağlı olarak expander ile yemler pişirilmektedir. Yemler isteye bağlı 10-25-50 kg çuvallı veya dökme olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca yıllardır bilimsel çalışmalarda kullanılmak üzere üretilen ve isteye bağlı yapılandırılan deney hayvanı yemleri kâr amacı güdülmeksizin akademik çalışanlarımızın hizmetine sunulmaktadır.

  Üretimin her aşamasında kullanılan ileri teknoloji sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. 2020 yılında laboratuvarlarımızı yeniden yapılandırarak en modern gıda laboratuvarlarını bünyemize katık. Üretimin her aşamasında hammadde, yarı mamul ve mamul analiz edilerek sıfır hata ile hedeflenen en isabetli üretim gerçekleştirilmektedir. Ayrıca laboratuvarlarımız müşterilerimize ve sektör paydaşlarımıza da hizmet vermektedir.

  Ürünlerimiz sayfasından detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.