Yem Fabrikamız

7.000 m² kapalı, toplam 20.000 m² üzerine kurulu yem fabrikamız tam otomasyon sistemle 30 ton/saat kapasite ile müşterilerine ileri teknoloji kullanarak hizmet vermektedir. Fabrikamız, 2011'in ilk çeyreğinde yapılacak modernizasyon çalışmalarıyla 40 ton/saat ile genişleyen pazar ağına paralel olarak büyümeyi hedeflemektedir.

Müşterilerimizin taleplerine göre toz, pelet ve granül formda olmak üzere büyükbaş, küçük baş, yumurta, broiler, ve diğer yem çeşitleriyle beraber 60 çeşit ürün yelpazemizi en sağlıklı hizmeti vermemiz adına tam otomasyon sistemiyle ve mikrobiyolojik tahlillerden geçirerek standartların üstünde tutmaya azami gayret gösteriyoruz. Bunun için kalite kontrol laboratuarımızı sürekli yenileyerek teknolojinin en iyi laboratuar cihazlarını kullanıyoruz. Üretimin her aşamasında önemsediğimiz ve üzerinde durduğumuz ilke kalitedir. Kaliteli bir ürünü en ekonomik koşullarda tüketiciye sunmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe bölgemizin lider firması olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir. Bayramoğlu yem tüm yatırımlarını kendi kaynaklarıyla gerçekleştirebilen güçlü bir firmadır. Üretim tesisimizin uygun olarak donatılmış, güncel üretim teknolojisinin devamlı geliştirilmiş olması, ürün kalitemizin de garantisi olmaktadır. Bu yüksek üretkenlik müşterilerimize en uygun performans/maliyet oranlarını sağlamaktadır.

Fabrikamızda Toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyen, esneklik, kalite ve müşteri odaklılık ilkelerini kendisine amaç edinen Bayramoğlu Yem ve Un San.Tic.A.Ş. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000: 2005 gıda güvenliği sistemi ile yönetilerek TSE standartlarına uygun ürünler üretmektedir.

Erzurum Bilişim Web Tasarım Hizmetleri